Zapojili jsme se do projektu "Se sokolem do života"

Zapojili jsme se do projektu "Se sokolem do života" 1

Přihlásili jsme se do projektu 5. ročníku s názvem: "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky. Od nového šk. roku 2020/21 se na něj můžete těšit i u nás ve školce.

projekt-sokol

Projekt je zaměřen na nejrůznější pohybové aktivity, děti rozvíjejí své poznání a čekají je i některé netradiční aktivity.  Učí se vnímat pohyb jako přirozenost a součást jejich života a to díky kladné motivaci, při které je všemi aktivitami provází postavičky zvířátek.

Všechny úkoly v projektu jsou rozděleny do pěti oblastí:
1) Přirozená cvičení
2) Obratnost
3) Dovednosti s míčem
4) Rozvíjení poznání
5) Netradiční činnosti

Každou z těchto oblastí reprezentuje zvířátko, podle kterého se děti mohou orientovat v jednotlivých úkolech. S kobylkou Emilkou trénují základní pohybová cvičení, s opičkou Haničkou obratnost a s ježečkem Marečkem cvičí s míčem. Veverka Věruška je učí novým věcem a rozvíjí jejich poznání a s beruškou Danuškou zkouší netradiční činnosti.

Více informací o projektu najdete zde: https://www.sesokolemdozivota.cz/o-projektu-vseobecne

Datum vložení: 7. 9. 2020 8:00