Vánoční výstava pro Ondru

Vánoční výstava pro Ondru 1

Obec Libiš, ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Libiš, TJ Sokolem Libiš, panem Jiřím Linhartem a Klubem sběratelů kuriozit Vás zvou na Vánoční výstavu pro Ondru.

Tuto výstavu pořádáme s charitativním výtěžkem pro chlapce Ondru a bude použit na jeho rehabilitace. Tato výstava je náhradou za zrušený II. Školní charitativní ples, který byl plánován za stejným účelem.

Datum konání: 4.12.2020 – 6.12.2020

od 10:00 do 17:00 hodin v sokolovně v Libiši

Těšit se můžete na práce dětí naší mateřské školky, tvorbu dětí naší základní školy, sbírku betlémů pana Jiřího Linharta, Jaroslavy Holinové i dalších libišských obyvatel. Klub sběratelů kuriozit Vám přiblíží téma vánočního pečení s názvem „Pracny našich babiček“ a dozvíte se i něco o historii výroby vánočních vyklápěcích formiček. Uvidíte betlém naší mateřské školky, který je zapsán v České knize rekordů a představíme Vám nový Libišský betlém, který pro nás vytvořil libišský amatérský řezbář, pan Štěpánek.

Vánoční výstava bude probíhat dle, v ten den platných opatření, která udává systém PES. Prosíme Vás o jejich dodržení. Výstavu si prohlédnete po skupinách a s nasazenou rouškou. Jsme přesvědčeni, že to všichni zvládneme.

Těšíme se na Váš, organizátoři akce.

Vánoční výstava 2020

VÁNOČNÍ VÝSTAVA 2020b.pdf