Třídní schůzka pro rodiče nově nastupujících dětí

Uskuteční se dne 29. srpna 2022 od 16.00hod.

Vážení rodiče,

Vaše dítě nastoupí od 1. září 2022 do naší mateřské školy. Pamatujte na to, že bude potřebovat čas k adaptaci na nové prostředí. Udělejte si první týden až čtrnáct dní čas a spolupracujte s námi. Přikládám adaptační program naší MŠ a další informace o adaptaci na nové prostředí naleznete na našich webových stranách.

Informací je velmi mnoho, proto je žádoucí, abyste se osobně dostavili. Vaše dítě zde bude trávit většinu svého času a je tedy důležité, se na to kvalitně připravit. Také počítejte s tím, že proběhne v měsíci září ještě jedna třídní schůzka, která bude již na vašich kmenových třídách.

Dobře se seznamte se školním řádem, který je vyvěšen na našich webových stranách, ať předejdeme případným nedorozuměním. Pokud budete mít nějaké dotazy ještě během prázdnin, můžete psát na e-mail: mslibis@mslibis.cz

Nezapomeňte, že budou děti do mateřské školy potřebovat více oblečení (do třídy, na zahradu, náhradní prádlo), gumáky, pláštěnku (chodíme ven za každého počasí) a kvalitní bačkory (pevná pata, bez černé podrážky).

Mgr. Švecová Hana

ředitelka MŠ Libiš