Děti a paní učitelky z libišské mateřské školy, myslí na babičky a dědečky z naší obce. 1

Tento nadpis se objevil ve všech přáníčkách, které jsme s dětmi vyrobili našim seniorům, kteří jsou v pečovatelských domech a mají omezené návštěvy.

Děti vnímají tuto dobu svýma dětskýma očima, ale pokud nemají kontakt se svými blízkými, jsou zklamané. S paní učitelkami si povídaly o tom, že babičky i dědečkové mají v domech, kde se o ně pečuje sice vše, co potřebují, ale chybí jim návštěvy. Tak jsme se všichni rozhodli, že jim dáme vědět, jak na ně myslíme.

Děti a paní učitelky z každé třídy si vzali něco na starost. Jedna třída namalovala přáníčka, druhá třída vyrobila z korálků náramky babičkám, dědečkům namalovala hrnečky a třetí třída vyrobila krásné krabičky, aby byly dárky pěkně zabalené. Pak jen již všechno předat. Je jasné, že jsme naši nadílku nemohli předat osobně, ale v libišském pečovatelském domě Svatého Jakuba nás před budovou velmi mile přijali a děti měly z tohoto předání radost. Do pečovatelského domu Kněžny Emmy v Neratovicích, kde jsou tři libišští senioři, jsme vyslali paní učitelku s malou Lucinkou a též došlo k předání jen u vchodu.

Věříme, že jsme v pečovatelských domech potěšili všechny libišské babičky a dědečky a že vědí, že na ně myslíme. Přejeme všem plné zdraví, klidnou mysl a radost i z maličkostí.

Za všechny děti a paní učitelky Švecová Hana, ředitelka MŠ Libiš

Datum vložení: 12. 10. 2020 11:07