Mateřská škola je od 8.2.2021 opět v běžném provozu.

Aktuální informace k otevření mateřské školy po karanténě.

Informace pro rodiče!

• Po domluvě s Hygienickou stanicí v Mělníku mohou do mateřské školy od 8.2. nastoupit děti, které měly negativní test, a kterým skončila karanténa.
  • Děti s pozitivním nálezem nastoupí až po ukončení nemoci pediatrem.
  • Děti, které nebyly vůbec testovány, mohou nastoupit až po uplynutí 14ti denní doby od posledního nálezu, což je nejdříve 11.2.2021.
  • Uvítali bychom, kdybyste nám napsali na mslibis@mslibis.cz z vaší kontaktní emailové adresy, zda byl test vašeho dítěte negativní, pozitivní, či dítě test neabsolvovalo,(informace je interní) a kdy dítě nastoupí do MŠ. Emailové adresy budeme evidovat pro další potřeby. V emailu nezapomeňte uvést jméno vašeho dítěte. Tento požadavek nám doporučila provést hygienická stanice.

Dezinfekce školy

Proběhla ohnisková dezinfekce celé školy a veškeré textilní věci byly dezinfikovány externí službou.

Povinnosti rodičů

• Do mateřské školy voďte děti zdravé! (bez rýmy, kašle, bez jakýchkoliv příznaků nemoci)
  • Před vchodem do budovy použijte v průchodu školy bezkontaktní dezinfekci.
  • V celém areálu i budově je povinnost nosit roušku či respirátor (pokud nebudete opakovaně dodržovat toto vládní nařízení, budeme nuceni kontaktovat Policii ČR, pro nedodržování opatření).
  • V šatnách budou max. 3rodiče. Využijte pro ranní příchod celou dobu (6:30-7:55hod), aby se před osmou hodinou opět nepřeplňovaly šatny.
  • Šatny opusťte v co nejkratší době, i vzhledem k ostatním.
  • Kdo nestihne odejít do 7:55hod., vyčká mimo budovu, v řádném odstupu od ostatních, na odemčení vrat.
  • Při jakémkoliv projevu nemoci dítěte, budete neprodleně kontaktováni s výzvou k vyzvednutí dítěte.

Buďme ohleduplní, vnímaví a obezřetní, doba není jednoduchá.

Těšíme se na Vaše děti

personál školy