Částečně omezený provoz Mateřské školy Libiš !!! POZORNĚ ČTĚTE!

Vážení rodiče, provoz školy začíná být náročný z důvodu nedostatku personálu. Máme více než třetinu zaměstnanců v karanténách a situace se neustále mění a zhoršuje.
Chceme zachovat provoz s co nejméně omezeními, ale bohužel to není úplně v našich silách.

Třídy budeme podle potřeby spojovat v odpoledních hodinách, v případech dalšího snížení počtu zaměstnanců i hodinách dopoledních.

Všechny šatny budou otevřené a na dveřích do třídy bude vždy vyvěšena informace, do které třídy dítě odvedete. Pokud na dveřích nic nebude, ve třídě je provoz.

Nezapomeňte, že mohou být děti v sousední budově, na přechod jim vezměte boty a bundu.

KDO JEN TROCHU MŮŽETE, NECHTE SI PROSÍM, DĚTI DOMA.

Voďte jen děti zdravé! Děti, které měly doma průjem nebo zvracely, nesmí do školky celý týden.

Pokud máte doma kohokoliv pozitivního na covid, dodržujte u dětí karanténu a nevoďte nám je.

Takto omezený provoz bude až do odvolání. Sledujte aktuální informace.

Děkujeme za pochopení. Přejeme hodně zdraví všem.                               Švecová Hana

Datum vložení: 21. 1. 2022 13:07