Úkoly pro předškoláky

Úkoly pro předškoláky 2

Úkoly jsou především pro předškoláky, kteří přišli o klasický zápis do první třídy a návštěvu školy, ale s pomocí rodičů jistě úkoly zvládnou i ostatní děti. Na všechny pak čeká ve školce zasloužená odměna. Termín splnění úkolů tedy necháváme ke dni otevření MŠ.

Rodiče vytisknou dětem záznamový arch, kdo umí, může si ho i sám podepsat. Na archu je 15 rámečků, každý rámeček představuje jeden úkol. Děti si mohou úkoly plnit dle vlastního tempa, pro přehlednost si vždy splněný úkol (tedy rámeček) vybarví.

úvod - záznamový arch - najdete v příloze jako obrázek jpg.

Úkoly jsou především pro předškoláky, kteří přišli o klasický zápis do první třídy a návštěvu školy, ale s pomocí rodičů jistě úkoly zvládnou i ostatní děti. Na všechny pak čeká ve školce zasloužená odměna. Termín splnění úkolů tedy necháváme ke dni otevření mš.

Datum vložení: 5. 5. 2020 14:54
Datum poslední aktualizace: 5. 5. 2020 15:05