2015 - 2016

Projekt “Medvídek Nivea”

Pracovní listy a činnosti tohoto programu se dětem velice líbily a osvědčily. Chceme i tento školní rok v tomto projektu pokračovat. Program vychází z požadavků na současné předškolní vzdělávání, jak je stanovuje Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání. Podporuje u předškolních dětí individuální rozvojové možnosti a pomocí her a smysluplně navozených tvořivých činností nenásilně ovlivňuje jejich vztah k poznávání a učení.

Projekt “Černínovsko”

Podzimní procházka, tematicky zaměřená: Pohybové hry na louce u Černínovska
zimní procházka, tematicky zaměřená: vycházka na libišské letiště pro letecké modely. (v Černínovsku divočáci)